Warszawa: Każdy głos w wyborach do PE ma znaczenie!

W środę 19 grudnia w siedzibie Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce odbyło się kolejne spotkanie kampanii informacyjnej "Tym razem głosuję". W spotkaniu uczestniczyło niemal 30 osób - zarówno wolontariusze, którzy już działają w ramach kampanii, jak i osoby, które dopiero do niej dołączyły.

Spotkanie otworzyła Karolina, jedna z wolontariuszek kampanii i studentka Uniwersytetu Warszawskiego, która wyjaśniła, dlaczego jej zdaniem warto zaangażować się w działania społeczności "Tym razem głosuję", i przedstawiła pomysły i projekty, które realizuje, by przekonywać do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Po prezentacji przedstawiającej główne założenia kampanii "Tym razem głosuję" uczestnicy pracowali w grupach, zastanawiając się, w jaki sposób wykorzystywać internet i jak działać we własnym środowisku. Od współpracy z lokalnymi mediami poprzez flashmoby po wydarzenia organizowe przez koło naukowe - pomysłów na działania nie brakowało!

Chcesz pomóc nam w rozwijaniu społeczności tymrazemglosuje.eu i zachęcać do głosowania w wyborach do Parlamentu Europejskiego? Zostań wolontariuszem!